CYBEREADY

 

 

 

 

 

 

 

 

cybeReady oferuje programy Phishing Readiness o niezrównanym poziomie usług w pełni dostosowanych do twojego regionu, branży i marki. 

poznasz swoje słabe strony. to ważne, aby uzyskać wgląd w mechanizmy powodujące to, że twoi pracownicy dają się nabrać na przekręty phishingowe, dowiedzieć się, które działy są najbardziej narażone oraz poznać inne czynniki ryzyka. cybeReady pozwala ci oprzeć swoje decyzje na szczegółowych danych, które z czasem zaczynają wykazywać poprawę.

obsługa odadoz. Profesjonalnie zaprojektowany i wdrożony przez firmę program gotowości nie pozostawia nic przypadkowi. możesz monitorować gotowość organizacyjną dzięki rocznemu rozwiązaniu, które stale realizuje ataki phishingowe, skutecznie ucząc pracowników, jak ich unikać. Podpowiada nawet, jak zachować się w przypadku niespodziewanych wydarzeń, które mogłyby posłużyć jako wabik na twoich pracowników. 

nasze szkolenie naśladuje rzeczywistość. zamiast pojedynczej symulacji, cybeReady realizuje sekwencję ataków o kontekstach zarówno wydarzeń zewnętrznych (święta, konferencje), jak i zdarzeń wewnętrznych (aktualizacje oprogramowania, planyemerytalne),.teraz jesteś w stanie przygotować pracowników na phishingowe triki każdego hakera.

adaptację możesz zostawić nam. dzięki usłudze w chmurze cybeReady nie ma konieczności instalowania oprogramowania, zakupu jakiegokolwiek sprzętu i utrzymywania jakichkolwiek urządzeń,.w mniej niż 48 godzin nasi klienci są w stanie wejść w prowadzony przez ekspertów proces bez żadnych problemów i kłopotów.

 

Uważamy, że szablony są dla robotów. Pewność co do gotowości twoich pracowników zapewni ci tylko najbardziej rygorystyczne szkolenie behawioralne. cybeReady specjalizuje się w bardzo przekonujących atakach phishingowych o różnych poziomach trudności, od sektorowych, skrojonych na miarę wiadomości po emaile stworzone pod konkretne działy i stanowiska. cała zawartość jest sygnowana marką klienta i dopasowana do symulacji z uwzględnieniem wymagań lingwistycznych i kulturowych.